• Klasowe ogródki na placu przyrodniczym

• Przy naszej szkole, na placu przyrodniczym powstały nowe ogródki klasowe. Uczniowie każdej klasy posiali i posadzili rośliny o które wspólnie będą dbać. Załączamy fotorelację z prac w ogródkach.

• Festyn Rodzinny 2017

• W dniu 21 maja 2017 r. zorganizowaliśmy festyn, który połączył ze sobą 3 święta: Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka. Na rodziny czekało wiele atrakcji, m .in. występy artystyczne uczniów, których tematem przewodnim były tańce, piosenki i wiersze o rodzinie. W sektorach zabawowych można było wygrać nagrody za np.: recytację wiersza, malowanie pocztówki o Rębkowie, udział w konkursie sportowym lub plastycznym. Za przyniesiony papierek można było otrzymać cukierek. Największym zainteresowaniem cieszył się dmuchany plac zabaw: zjeżdżalnie, kula zorbingowa, rodeo i wiele innych atrakcji. Festyn zintegrował mieszkańców Rębkowa i Ewelina we wspólnej organizacji i zabawie. Gościem honorowym był pan Marcin Kołodziejczyk Wójt Gminy Garwolin.

• " W hołdzie Żołnierzom Wyklętym"

• " Ginę za to, co najgłębiej człowiek ukochać może -
            za sprawiedliwość, dobro i piękno"
            Ostatnie słowa jednego z żołnierzy wyklętych, wypowiedziane w celi śmierci, były mottem apelu, który odbył się w naszej szkole dnia 1 marca 2017 r. Uczniowie poznali także okoliczności powstania znanej piosenki pt.: " Biały krzyż", napisanej dla uczczenia pamięci jednego z bohaterów, Czesława Klenczona, będącej wyrazem hołdu oddanego przez syna Krzysztofa, współzałożyciela zespołu " Czerwone Gitary".

• Półzimowisko 2016/2017

•  Zimowisko w szkole najlepszym sposobem na ferie spędzone atrakcyjnie, ciekawie i co najważniejsze - razem!!

• Strona powstała

• Strona WWW naszej szkoły jest już opublikowana w Internecie. Znajdziesz tu wiele nteresujących informacji z życia szkoły.